Pedagógus | Munkakör | Fogadóóra | |
Orbánné Horváth Éva | Intézményvezető | tanító | hétfő 1300-1400 |
Fási Ágnes | Intézményvezető-helyettes | tanító | szerda 900-945 |
Kolopi Judit | Intézményvezető-helyettes | történelem, etika | szerda 800-900 |
Alsó tagozat | |||
Vadász Ferencné | tanító | alsós munkaközösség-vezető | péntek 1000-1045 |
Csákó Katalin | tanító | kedd 1100-1145 | |
Dr. Kémeriné Márki Ibolya | tanító | kedd 1000-1045 | |
Németi Tamás Gáborné | tanító | szerda 1100-1145 | |
Perge Beáta | tanító | péntek 1155-1240 | |
Erdei Katalin | tanító | szerda 1000-1045 | |
Czirbikné Novák Nóra | tanító | hétfő 1155-1240 | |
Zatureczki Renáta | tanító | szerda 1000-1045 | |
Illés Marianna | tanító | nevelési munkaközösség-vezető | csütörtök 1000-1045 |
Domán Tímea | tanító | kedd 1000-1045 | |
Győriné Kocsis Anna | tanító | szerda 900-945 | |
Pásti József Csaba | tanító | ÖKO munkaközösség-vezető | hétfő 1335-1420 |
Petrucz-Anda Emese | tanító | szerda 1100-1145 | |
Pór Péter | tanító | hétfő 1000-1100 | |
Tóth-Skrabák Csilla | tanító | hétfő 1155-1240 | |
Székely Tamás | népi játékok | kedd 1055-1140 | |
Barna-Legoza Rita | tanító | hétfő 1100-1145 | |
Fábián Dorottya | tanító | kedd 900-945 | |
Sáfárné Takács Erika | tanító | péntek 1245-1330 | |
Felső tagozat | |||
Pokoraczkiné Tóth Ildikó | német nyelv, történelem, hon- és népismeret | felsős munkaközösség-vezető | szerda 800-845 |
Mag-Alimán Ildikó | történelem, magyar nyelv és irodalom | péntek 1000-1045 | |
Tóth Julianna | angol nyelv | csütörtök 800-845 | |
Kiss Sándor Ferenc | fizika, matematika | hétfő 1000-1045 | |
Kiss Tibor | tanító, testnevelés | hétfő 1335-1420 | |
Gellért Lászlóné | ének-zene | szerda 1200-1245 | |
Csendó-Gusztics Judit Beatrix | informatika, matematika | hétfő 1155-1240 | |
Utasi László | tanító, ének-zene | szerda 1335-1420 | |
Fürész Judit | földrajz, magyar nyelv és irodalom | péntek 900-945 | |
Póka Cintia | természettudomány, földrajz, biológia | kedd 1155-1240 | |
Kissné Tóth Enikő | testnevelés | hétfő 1000-1045 | |
Dufla Domokos | testnevelés | kedd 900-945 | |
Négyesi Nikolett | fejlesztőpedagógus | csütörtök 1100-1145 | |
Szabó László | ének-zene, vizuális kultúra | hétfő 900-945 | |
Művészeti iskola | |||
Györe Ágnes | néptánc | csütörtök 1300-1415 | |
Székely Tamás | néptánc | kedd 1055-1140 | |
Gellért Lászlóné | citera, szolfézs | szerda 1200-1245 | |
Verebélyi-Somogyi Gyula | klarinét, furulya | szerda 1100-1145 | |
Somogyi-Nagy Melinda | zongora | hétfő 1330-1415 | |
Szabó László | festészet, grafika | csütörtök 1100-1145 | |
Hitoktatók | |||
Miklós László | református lelkész | ||
Urgyán Antal | görög katolikus parochus | ||
Hegedüs Györgyi | római katolikus hitoktató | ||
Tóth-Rektor Magdolna | római katolikus hitoktató | ||
Pedagógus munkát segítő kollégák | |||
Bede Ildikó | iskolatitkár | ||
Szabóné Cserba Csilla | iskolatitkár | ||
Cserba-Sárándi Mónika | pedagógiai asszisztens | ||
Pástiné Czigle Beáta | könyvtáros | ||
Pokoraczki Tamás | rendszergazda |